Faydalı Bilgiler – Etic Elektrik

İndirimli Elektrik

Hemen Başvur!

Kullanmakta olduğunuz tesisatta , kendi adınıza sözleşme yapmanız, bu mahalli terk ederken de sözleşmenizi iptal ettirmeniz kanuni zorunluluktur.

Abone sözleşmesi sırasında tapu veya kira sözleşmenizi, ticarethane için vergi levhası aslı ile fotokopisini ve kimliğinizi yanınızda bulundurunuz. 25.09.2002 tarih 24887 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan, EPDK Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği hükümleri gereğince; abonelerden güvence bedeli tahsil edilir.

Faturaya yapılacak itiraz ödemeyi durdurmaz. Haklı nedene dayalı itirazlar abone ile mahsuplaşılır.

Son ödeme tarihine kadar faturasını ödemeyen abonelerin elektriği, EPDK Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği hükümlerince kesilir. Son ödeme tarihinden sonra yapılan ödemelerde gecikme zammı hükümleri uygulanır.

Tüketim miktarı ve diğer konulardaki şikayet ve müracaatlarınızda Dağıtım Tesisat veya Abone numaranız ile başvurunuz. İletişim için destek@eticelektrik.com.tr mail adresine başvurabilirsiniz.

Fatura tahsilatı yalnız Bankalar ve PTT kanalı ile yapılmaktadır. Fatura ödeme bürolarına ödeme yapmayınız. Aksi halde mağduriyetinizden şirketimiz sorumlu olmayacaktır.